Assassin’s Creed Odyssey otrzyma edytor zadań fabularnych!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft podczas swojej konferencji na E3 nie zapomniał o wydanym w zeszłym roku Assassin’s Creed Odyssey. Francuska firma zaprezentowała edytor zadań fabularnych, który trafi wkrótce do gry!

Twórcy postanowili oddać w ręce graczy potężne narzędzie, dzięki któremu miłośnicy ostatniej odsłony popularnego cyklu będą mogli sami stworzyć porywające i epickie przygody w starożytnej Grecji.

Dzięki edytorowi napiszemy m.in. własne dialogi, a także zaplanujemy przebieg misji. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które przygotował dla graczy Ubisoft w ramach nowego trybu zabawy.

Kreator trafi na wszystkie platformy, czyli zarówno na komputery osobiste, jak i PlayStation 4 i Xbox One. Warto również podkreślić, że zadania stworzone na konsolach, będą dostępne również na PC-tach i na odwrót.

Zapowiedzi nowej opcji zabawy w Assassin’s Creed Odyssey towarzyszył także materiał wideo, który możecie znaleźć poniżej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów