Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Assassin’s Creed Odyssey otrzyma edytor zadań fabularnych!

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft podczas swojej konferencji na E3 nie zapomniał o wydanym w zeszłym roku Assassin’s Creed Odyssey. Francuska firma zaprezentowała edytor zadań fabularnych, który trafi wkrótce do gry!

Twórcy postanowili oddać w ręce graczy potężne narzędzie, dzięki któremu miłośnicy ostatniej odsłony popularnego cyklu będą mogli sami stworzyć porywające i epickie przygody w starożytnej Grecji.

Dzięki edytorowi napiszemy m.in. własne dialogi, a także zaplanujemy przebieg misji. Jednak to nie wszystkie atrakcje, które przygotował dla graczy Ubisoft w ramach nowego trybu zabawy.

Kreator trafi na wszystkie platformy, czyli zarówno na komputery osobiste, jak i PlayStation 4 i Xbox One. Warto również podkreślić, że zadania stworzone na konsolach, będą dostępne również na PC-tach i na odwrót.

Zapowiedzi nowej opcji zabawy w Assassin’s Creed Odyssey towarzyszył także materiał wideo, który możecie znaleźć poniżej.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement