Ashwalkers trafi na Nintendo Switch

Ashwalkers Nintendo Switch 2

Meridiem Games ogłosiło, że Ashwalkers, czyli post-apokaliptyczna gra survivalowa autorstwa Nameless XIII, zadebiutuje na Nintendo Switch w pierwszym kwartale 2022 roku.

Meridiem Games ogłosiło także, że będą oni odpowiedzialni za produkcję oraz dystrybucję na terenie Europy specjalnej pudełkowej edycji zatytułowanej Ashwalkers: Survivor’s Edition. Wydanie to zawierać będzie unikatowe pudełko, czarno-biały art book, a także zestaw naklejek z bohaterami. Cena wydania nie została jeszcze ujawniona.

Ashwalkers Nintendo Switch

Ashwalkers opowiada o czwórce poszukiwaczy przygód, podróżującej przez niebezpieczny świat, który co rusz zmusza podróżników do dokonywania trudnych decyzji, mających znaczący wpływ na dalszy przebieg opowieści. Ich celem jest odnalezienie bezpiecznego miejsca dla swojego ludu, czego nie ułatwia fakt, że lata po geologicznej katastrofie, świat stał się zniszczonym pustkowiem. Zadaniem gracza jest zarządzanie ekwipunkiem oraz racjami żywnościami w sposób, który pozwoli grupie dotrzeć do jednego z kilku możliwych zakończeń.

Ashwalkers zadebiutowało na komputerach PC w kwietniu bieżącego roku, spotykając się z umiarkowanym entuzjazmem ze strony krytyków i osiągając średnią 65% na OpenCritic.

Zwiastun Ashwalkers na Nintendo Switch

Tagi: ,

Źródło: Informacja prasowa