Asasyni wkraczają do Monster Hunter: World!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter World X Assassins Creed
Monster Hunter World X Assassins Creed

Firma Capcom poinformowała o współpracy z Ubisoftem i dodaniu do gry Monster Hunter: World strojów znanych fanom serii Assassin’s Creed. Do 10 stycznia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One można wykonać specjalną misję. Jej ukończenie umożliwi wytworzenie zbroi Bayeka z Assassin’s Creed Origins lub stroju, w którym poruszał się legendarny Ezio Auditore da Firenze.

Specjalne zadanie zatytułowano SDF: Silent, Deadly, and Fierce. Aby je ukończyć, musimy zgładzić trzy potwory (Odogarona, Deviljho i Lunastry). Dzięki temu uzyskamy składnik, który pozwoli nam na stworzenie wymienionych wyżej zbroi. Warto dodać, że strój Ezio posiada kilka bonusów podnoszących statystki naszego bohatera.

Nieco poszkodowani mogą poczuć się gracze korzystający z komputerów osobistych. Posiadacze tej platformy muszą uzbroić się w cierpliwość. Stroje Bayeka oraz Ezio mają trafić do nich w późniejszym terminie. Nie znamy jednak dokładnej daty.

Monster Hunter: World – materiał prezentujący stroje z serii Assassin’s Creed

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów