Armikrog – przesunięta data premiery

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Armikrog, czyli duchowy następca fantastycznej i kultowej przygodówki The Neverhood, miał ukazać się właśnie dzisiaj. Niestety, gra zalicza kolejną już obsuwę – tym razem na 30 września. Co skłoniło twórców do kolejnego przełożenia terminu wydania tytułu?W oświadczeniu, które można przeczytać tutaj, czytamy:

Naszym celem jest stworzenie dla was świetnej gry, ale niestety przez kilka ostatnich dni odkryliśmy parę bugów, które zmusiły nas do przełożenia premiery. Wiemy o tym, że przekładaliśmy ją już parę razy, ale krótka obsuwa będzie dla was lepsza niż danie wam zepsutej i frustrującej gry. (…) Pojawiły się nowe problemy techniczne, które uniemożliwiały w pewnych miejscach posunięcie fabuły dalej. Jesteśmy jednak pewni, że wszystkie problemy są do rozwiązania.

Gra ma na razie pojawić się tylko na PC, ale mówi się o konwersji na PS4 i WiiU. Czy panowie z Pencil Test Studios po raz kolejny przełożą premierę Armikrog? Oby nie, bo wydaje się, że cierpliwość graczy została już wyczerpana.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów