Apex Legends – premiera i szczegóły pierwszego sezonu

Nowy bohater, skórki i wiele innych

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Apex Legends Sezon 1
Apex Legends Sezon 1

Już jutro, o godzinie 18:00 czasu polskiego, rozpocznie się pierwszy sezon zmagań w grze Apex Legends, zatytułowany „Dzikie Kresy” – poinformowała firma Electronic Arts.

Oprócz dokładnej daty premiery pierwszego sezonu, w sieci pojawiły się również szczegóły, dotyczące dodatkowej zawartości, która trafi do gry.

Najważniejszą z nowości, wydaje się dodanie do gry nowego bohatera. Octavio Silva, posługujący się pseudonimem „Octane”, posiada  ciekawą umiejętność, jaką jest niekończąca się regeneracja zdrowia.

Dzięki nowej legendzie gracze otrzymają również możliwość rozstawienia na mapie specjalnych wyrzutni, które pozwolą na szybkie przemieszczanie się całego oddziału.

Potwierdzono także, że przy okazji premiery „Dzikich Kresów” pojawi się też możliwość zakupu przepustki sezonowej. Battle Pass wyceniono na 950 Apex Coins. Warto rzucić okiem na ceny wirtualnej waluty w PlayStation Store.

  • 1000 Apex Coins – 42 zł
  • 2150 Apex Coins – 84 zł
  • 4350 Apex Coins – 169 zł
  • 6700 Apex Coins – 249 zł
  • 11500 Apex Coins – 419 zł

Dzięki przepustce będziecie mogli zdobyć legendarne skórki dla trzech postaci – „Rewolucję” dla Lifeline, „Wolę przetrwania” dla Wraith oraz „Bandziora” dla Mirage’a.

Apex Legends Skórki

Legendarne skórki dla trzech postaci.

Oprócz wspomnianych skórek do zdobycia będzie ponad 100 wyjątkowych przedmiotów. Gracze odblokowywać będą je wraz z osiąganiem kolejnych poziomów. Użytkownicy, którzy zdecydują się na kupno Battle Passa mogą również liczyć na premię do zdobywanych punktów doświadczeń.

„Dzikie Kresy” wprowadzą też dodatkową zawartość, do której zdobycia nie będzie wymagany zakup przepustki sezonowej. Gracze, którzy nie zamierzają wydawać pieniędzy, będą mogli zdobyć podczas pierwszego sezonu jedną legendarną skórkę, pięć pakietów Apex, a także 18 statystyk do śledzenia z Dzikich Kresów.

Apex Legends to darmowa gra z gatunku battle royale, które zadebiutowała 4 lutego. Tytuł dostępny jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/apex-legends/battle-pass?utm_campaign=apxl_hd_ww_ic_ic_twt_battlepass-03182019-tw&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=57469&ts=1552945521506

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów