Anthem z nowym materiałem z rozgrywki

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio BioWare udostępniło nowy fragment rozgrywki z Anthem prezentujący jedną z pierwszych misji w grze. Najnowsza gra twórców Mass Effect debiutuje już w przyszłym miesiący i wygląda na to, że Electronic Arts w końcu chce pokazać jakieś konkrety.

Materiał został opublikowany poprzez IGN. Nazywa się on Lost Arcanist i ma nauczyć gracza podstaw zarówno walki, jak i lotu. Fragment pokazuje nam trochę rozgrywki w praktyce, choć należy pamiętać, że jest to wersja alfa i na premierę jeszcze sporo rzeczy może ulec zmianie.

BioWare definitywnie szykuje się do wypuszczenia wersji demonstracyjnej. Demo dla użytkowników VIP rozpocznie się już 25 stycznia, a reszta graczy będzie mogła sprawdzić produkcję tydzień później. Anthem zadebiutuje już 22 lutego na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Anthem – nowy materiał z rozgrywki

Źródło: https://www.dualshockers.com/anthem-15-minutes-gameplay-footage/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów