Anthem z aktualizacją do wersji 1.0.3

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Anthem ostatnio borykał się z bardzo poważnym problemem, który powodował wyłączanie się konsoli PlayStation 4. Podobna sytuacja miała miejsce na Xbox One, ale skala problemu na platformie Microsoftu była mniejsza.

Początkowo aktualizacja do wersji 1.0.3 miała pojawić się dopiero 12 marca, ale BioWare zdążyło się z nią uwinąć szybciej i już dziś możemy ją pobrać. Łatka jest dostępna na wszystkich platformach docelowych (PS4/XBO/PC).

W przypadku komputerów osobistych musimy pobrać ponad 3GB , a na konsolach to odpowiednio 4,08GB (Xbox One) i 3,87GB (PlayStation 4). Warto dodać, że usunięcie najpoważniejszego błędu to nie wszystko, bo patch zawiera także wiele innych poprawek.

Pomimo niskich notować Anthem, warto pochylić czoła nad BioWare, które szybko stara się załatać grę i usunąć najbardziej problematyczne błędy.

Anthem zadebiutował 22 lutego na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów