Anthem weszło w fazę alfa

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem

Anthem ma wyznaczoną premierę na początek przyszłego roku, tak więc pracownicy Bioware dwoją się i troją, żeby zdążyć na czas. EA właśnie pochwaliło się, że produkcja weszła w fazę alfa.

Gra pozwoli graczom wcielić się w bohatera używającego do walki egzoszkieletu, będziemy mogli wybrać jeden z czterech w zależności od preferowanego przez nas stylu rozgrywki.

Wiadomo, że Anthem będzie nastawione na rozgrywkę w 4 osobowych grupach, choć nic nie stanie na przeszkodzie by grać samemu. Po ukończeniu kampanii gracze będą mieli co robić, ponieważ zawartość tzw. Endgame sprawi, że powinniśmy zostać z grą na dłużej.

Anthem 5

Początkowo w produkcji dostępne będą cztery egzoszkielety, a Bioware niedawno pokusiło się o charakterystykę każdego z osobna. Dodatkowo gracz będzie mógł zmieniać egzoszkielet, ale prawdopodobnie wyłącznie w Forcie Tarsis.

Anthem Ranger Javelin 768x432

Wejście w fazę alfa to dobra wiadomość, gdyż kolejną fazą będą zapewne beta testy. W tej chwili jednak nic o nich nie wiadomo. Wiemy tylko, że pojawi się wersja demonstracyjna gry, co nastąpi na początku lutego. Problem w tym, że zagrają w nią jedynie osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży.

Oby zadania przygotowane przez studio były zróżnicowane, w przeciwnym wypadku ciężko będzie utrzymać graczy przy swojej produkcji. W szczególności, gdy 2 tygodnie później pojawi się gra o podobnym zacięciu w postaci The Division 2, przygotowywanego przez Ubisoft.

Źródło: https://twitter.com/EA/status/1050125249914658816

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów