Anthem pojawi się na PlayStation 5, a gracze będą mogli przenieść stan gry?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem Legion Świtu
Anthem Legion Świtu

Anthem pojawi się przed końcem tego miesiąca, a pracownicy studia BioWare zdradzają coraz więcej informacji o swojej nadchodzącej produkcji. Jedną z ciekawszych jest dostępność gry na nowej, niezapowiedzianej jeszcze konsoli Sony.

Jeden z użytkowników Twittera zapytał pracownika studia czy będzie mógł przenieść progres z obecnej konsoli na sprzęt nowej generacji. Odpowiedź była twierdząca, co może oznaczać, że PlayStation 5 rzeczywiście będzie wyposażone we wsteczną kompatybilność.

Anthem™ – Wersja Demo 20190126222053

Z drugiej strony BioWare może rzeczywiście przygotowywać grę również z myślą o nowszych konsolach, choć o tym przekonamy się dopiero w momencie, gdy nowy sprzęt Sony i Microsoftu się pojawi.

Ciekawe jak Anthem poradziłby sobie na zdecydowanie mocniejszej maszynie do grania. Być może kiedyś się o tym przekonamy.

Anthem zadebiutuje 22 lutego tego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.psu.com/news/anthem-coming-to-ps5-with-game-save-files-carrying-over/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów