Anime The Promised Neverland otrzymało kolejną reklamę telewizyjną

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

W maju było sporo plotek o tym, że manga The Promised Neverland otrzyma serię anime. Niedługo po tym zostało to oficjalnie potwierdzone, a japońska animacja kilka dni temu otrzymała nową reklamę telewizyjną, którą możecie obejrzeć poniżej.

Główną bohaterką jest jedenastoletnia Emma. Wraz z przyjaciółmi wychowuje się w sierocińcu, gdzie wszystkie dzieci świetnie się dogadują, a pilnuje ich kochana i zawsze uśmiechnięta kobieta, którą dzieciaki nazywają Mamą. Dlaczego jednak cała placówka otoczona jest murami i lasem, nie można się stamtąd wydostać, a dzieci muszą przechodzić regularne testy wiedzy?  Z sierocińca jest tylko jedno wyjście – brama. Każde dziecko marzy o prawdziwym domu i rodzicach, a co jakiś czas jedno z dzieci jest odprowadzane do wyjścia, do rzekomo nowego domu. Co faktycznie kryje się za bramą? Czy otaczającym ludziom można ufać?

Manga jest wydawana w Polsce przez wydawnictwo Waneko, także bez problemu możecie ją kupić w sklepach stacjonarnych lub online.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-11-22/the-promised-neverland-anime-3rd-commercial-streamed/.139843

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów