Analitycy przewidują wysoką sprzedaż Red Dead Redemption 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Analitycy Cowen & Company przewidują, że Red Dead Redemption 2 rozejdzie się w licznie przekraczającej 15 mln egzemplarzy. Choć prognozowanie wyników sprzedaży po zaledwie kilku godzinach od zapowiedzi gry, wydawać się może jak wróżenie z fusów, to jednak takie przewidywanie są nie tylko prawdopodobne, lecz wręcz oczywiste.

Debiutujące w 2010 roku Red Dead Redemption w 2012 roku przekroczyło granicę 13 milionów sprzedanych kopii. Po sześciu latach gra stała się kultowa i gracze tak jak nigdy, liczyli chociażby na jej remaster. Sequel brzmi jak marzenie, którego spełnienie wymaga jedynie sięgnięcia do kieszeni.

Grand Theft Auto V, czyli ostatnia produkcja Rockstar Games rozeszła się w liczbie 65 mln sztuk. Przygody na Dzikim Zachodzie może nie trafiają w gusta wszystkich graczy, ale osiągnięcie zbliżonego wyniku przez Red Dead Redemption 2, jest całkiem możliwe. Gra ma posiadać tryb sieciowy na wzór GTA Online, co znacznie uatrakcyjni produkcję i na dłużej zatrzymam przy niej graczy.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec 2017 roku.

red-dead-redemption-2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów