American Fugitive, nowoczesny sandbox w klasycznym wydaniu, jeszcze w tym roku trafi na PC i konsole

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
American Fugitive
American Fugitive

American Fugitive trafi do graczy jeszcze w 2019 roku – poinformował wydawca gry, firma Curve Digital oraz twórcy, czyli studio Fallen Tree Games.

Zaprezentowana przez deweloperów produkcja ma być nowoczesnym podejściem do klasycznych gier sandboxowych. Akcję obserwować będziemy z rzutu izometrycznego.

Twórcy podkreślają, że ich najnowsza gra zaoferuje w pełni trójwymiarową grafikę, dramatyczną fabułę oraz emocjonujące i widowiskowe pościgi samochodowe.

American Fugitive Screen

American Fugitive ma zaoferować nie tylko wartką akcję, ale również angażującą fabułę.

Podczas rozgrywki wcielimy się postać Willa Rileya, niesłusznie skazanego za zabójstwo własnego ojca. Naszym zadaniem będzie odnalezienie prawdziwego mordercy i wymierzenie sprawiedliwość na własną rękę.

Opowieść osadzono w latach 80. w amerykańskim miasteczku Redrock County, które – oprócz głównej linii fabularnej – zaoferuje również aktywności poboczne.

American Fugitive zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów