Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

American Fugitive, nowoczesny sandbox w klasycznym wydaniu, jeszcze w tym roku trafi na PC i konsole

American Fugitive
American Fugitive

American Fugitive trafi do graczy jeszcze w 2019 roku – poinformował wydawca gry, firma Curve Digital oraz twórcy, czyli studio Fallen Tree Games.

Zaprezentowana przez deweloperów produkcja ma być nowoczesnym podejściem do klasycznych gier sandboxowych. Akcję obserwować będziemy z rzutu izometrycznego.

Twórcy podkreślają, że ich najnowsza gra zaoferuje w pełni trójwymiarową grafikę, dramatyczną fabułę oraz emocjonujące i widowiskowe pościgi samochodowe.

American Fugitive Screen

American Fugitive ma zaoferować nie tylko wartką akcję, ale również angażującą fabułę.

Podczas rozgrywki wcielimy się postać Willa Rileya, niesłusznie skazanego za zabójstwo własnego ojca. Naszym zadaniem będzie odnalezienie prawdziwego mordercy i wymierzenie sprawiedliwość na własną rękę.

Opowieść osadzono w latach 80. w amerykańskim miasteczku Redrock County, które – oprócz głównej linii fabularnej – zaoferuje również aktywności poboczne.

American Fugitive zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement