Activision zapowiedział Call of Duty: Mobile. Gra zadebiutuje także na Zachodzie

Call Of Duty Mobile
Call Of Duty Mobile

Firma Activision oraz chiński gigant Tencent, ogłosili dzisiaj grę Call of Duty: Mobile. Tytuł zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android w formacie free-to-play i będzie dostępny nie tylko w Azji, ale również na Zachodzie. W Call of Duty: Mobile znajdą się mapy, tryby, bronie oraz postaci znane z poprzednich części cyklu Call of Duty, włączając w to serie Black Ops oraz Modern Warfare.

W Call of Duty: Mobile gracze doświadczą płynnych starć z perspektywy pierwszej osoby, mierząc się ze sobą bezpośrednio w kultowych trybach, jak Deathmatch Drużynowy, Znajdź i Zniszcz oraz Free-For-All. Po drodze będzie można zdobywać  i odblokowywać klasyczne postaci, bronie, scorestreaki oraz inny sprzęt, który pozwoli nam osiągać sukces w starciach z graczami z całego świata.

Osoby zainteresowane mobilną wersją kultowej strzelanki, mogą  zarejestrować się przedpremierowo poprzez www.callofduty.com/mobile. Dzięki rejestracji gracze zyskają dostęp do najnowszych informacji na temat gry oraz publicznej bety, która odbędzie się latem w wybranych regionach.