Ace Combat 7 zapowiedziany na PlayStation 4

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas PlayStation Experience 2015 został zaprezentowany kolejny tytuł z znanej serii Bandai Namco – Ace Combat 7. Plotek o tym, że gra ma ukazać się na konsoli najnowszej generacji było sporo, ale dziś zyskaliśmy pewność i porcje świeżych materiałów. Produkcja zostanie wydana na PlayStation 4 i będzie współpracować z PlayStation VR. Ace Combat 7 ma zadziwiać graczy pięknym niebem i bardzo szczegółowym widokiem miast. Twórcy zapowiadają, że mocnym elementem produkcji będzie również świetny soundtrack. W grze poza samą kampanią, będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności w bitwach online w których zmierzymy się z innymi graczami.

PlayStation VR ma dostarczyć niesamowity realizm przez funkcje specjalnie stworzone w grze pod to urządzenie. Poniższe zrzuty z produkcji wyglądają naprawdę imponująco, więc fani wirtualnego latania mają na co czekać!

Ace Combat 7 zwiastun PlayStation 4

Ace Combat 7 galeria PlayStation 4

Źródło: Dualshockers.com

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
1 Comment authors
Ace Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Ace
Gość
Ace

Uwielbiam tę serię. Szkoda że PlayStation VR ma być takie drogie.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów