A Hat in Time – zapowiedziano wersję na Nintendo Switch i wiele więcej

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Humble Bundle wraz ze studiem Gears for Breakfast zapowiedział dzisiaj Switchową wersję gry A Hat In Time, platformówki, która w październiku zeszłego roku zadebiutowała na PlayStation 4, Xbox One i PC oraz dwa DLC dla Steamowej wersji. Produkcja na najnowszym sprzęcie Nintendo aktualnie nie otrzymała dokładnej daty premiery.

Do PC-towej wersji gry już 13 września trafią dwa DLC, wprowadzające wiele nowości. Dodatek zatytułowany Seal the Deal doda do gry zupełnie nowy rozdział, poziom trudności Death Wish, sześć nowych Time Rifts, nowe opcje personalizacji i filtry kamery. Rozszerzenie będzie dostępne do pobrania za darmo dla wszystkich, którzy wsparli grę na kickstarterze oraz przez 24 godziny dla wszystkich graczy posiadających grę. Po zakończeniu premierowej promocji Seal the Deal otrzyma cenę $4,99. Tego samego dnia trafi do gry kolejny darmowy dodatek, już na stałe, który rozbuduje grę o tryb lokalnej kooperacji. Wydawca Humble Bundle na ten moment nie potwierdził wydania dodatków na pozostałych platformach.

A Hat In Time – Zapowiedź wersji na Switcha i DLC:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/a-hat-in-time-coming-to-switch-seal-the-deal-expansion-and-local-split-screen-co-op-announced-for-pc https://twitter.com/Nitomatta/status/1031590239750344704

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów