911 Operator – ponad 40 minut ze Switchową wersją gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
911 Operator

Na kanale Nindie Spotlight pojawił się ponad 40-minutowy materiał ze Switchowej wersji gry 911 Operator, która zadebiutuje już w ten piątek, 26 października.

Jeśli jesteście ciekawi, jak w praktyce sprawdza się wcielenie gracza w operatora linii alarmowej, przeczytajcie recenzję Jakuba, który wystawił grze mocną siódemkę i podsumował ją następująco:

Udana kampania na kickstarterze jest dowodem na to, że społeczność graczy chciała przekonać się czym jest praca operatora linii alarmowej. W tym aspekcie tytuł sprawdza się świetnie. Dramaty, niecodzienne sytuacje i pojawiający się od czasu do czasu dobry żart sprawiają, że przez pierwsze parę godzin naprawdę dobrze się bawimy. Po pewnym czasie, gdy pierwsze emocje ostygną, a do gry wkradnie się powtarzalność, widać braki w mechanice, które bardziej wymagających graczy mogą zniechęcić.

911 Operator – Materiał od Nindie Spotlight:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów