80’s Overdrive na nowym materiale z rozgrywki

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli swego czasu zagrywaliście się w takie produkcje jak Lotus Challenge, Outrun, albo chociażby Top Gear 2 na Sega Mega Drive, to 80’s Overdrive na Nintendo 3DS będzie dla Was tytułem idealnym. Bydgoskie studio Insane Code w swojej najnowszej produkcji idealnie oddało ducha najpopularniejszych niegdyś wyścigów i jak sami twierdzą, jest to tytuł „jak Out Run, ale fajniejszy”.

Po takich słowach ciężko nie zechcieć przekonać się na własnej skórze, czy aby na pewno jest tak dobrze, jak mówią. W grze znajdziemy 6 różnych pojazdów, edytor tras, tryb kariery oraz time-trial, świetną pixelową grafikę oraz 8 różnorodnych teł w trakcie wyścigów.

Produkcja studia Insane Code jest dostępna do kupienia w eShopie od 3 grudnia.

19 minut z 80’s Overdrive oraz zwiastun premierowy:

 

Źródło: http://nintendoeverything.com/80s-overdrive-footage/ https://graczpospolita.pl/wyscigi-oldschoolowym-swiecie-kung-fury-80s-overdrive-nadjezdza-3ds-a/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów