60 Parsecs! – premiera nowej gry twórców 60 Seconds! już w tym miesiącu

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
60 Parsecs!
60 Parsecs!

Robot Gentleman to polskie studio niezależne z siedzibą w Poznaniu. Na rynku zasłynęli dzięki 60 Seconds!, z którego recenzją możecie zapoznać się tutaj. Studio idzie za ciosem i już w tym miesiącu zadebiutuje 60 Parsecs!. Gra pojawi się na Steam 18 września. Użytkownicy reszty platform muszą cierpliwie czekać na zapowiedź.

60 Parsecs! Sc

60 Parsecs! jest rozwinięciem tego, co gracze mogą znać z 60 Seconds!. W grze będziemy zarządzać grupą ocalałych z ataku nuklearnego. W pierwszym etapie rozgrywki będziemy mieli minutę na skompletowanie załogi oraz zapasów. W drugiej części, już na pokładzie statku ewakuacyjnego, naszym zadaniem będzie sprawowanie pieczy nad załogą. Kluczem do sukcesu będzie mądre rozporządzanie zasobami oraz umiejętność podejmowania decyzji. Pojedyncze sesje mają być szybkie, ale różnorodność sytuacji mogących się nam przydarzyć ma za zadanie powodować, że gracze chętnie będą wracać do tego tytułu. Oczywiście w grze nie zabraknie dużej dawki humoru i abstrakcyjnych sytuacji.

60 Parsecs! – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów