6 sezon w Fortnite startuje już jutro!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Jeśli jesteście graczami Fortnite, jak większość społeczeństwa na ten moment, to zdajecie sobie sprawę, że nie ma nic bardziej elektryzującego jak początek nowego sezonu. Zalecam ładować pady i podpinać myszki, ponieważ 6 sezon startuje już jutro!

Co sezon do gry wprowadzane jest wiele nowości – nowe karnety, skórki do postaci, tańce czy emotki. Prawdopodobnie w najnowszym sezonie Epic Games doda kolejną nowość – skórki do broni. Jest również wiele przecieków dotyczących zmiany na mapie. Możliwe, że w Fortnite zagości biom zimowy, a Loot Lake, który aktualnie zamiast wody jest wypełniony czymś na podobieństwo kisielu, ma zamienić się na Lava Lake i jak sama nazwa mówi – będzie wypełniony lawą.

Co ciekawe, to nie jedyny gorący news dzisiaj o Fortnite. Jak ogłosiło Sony, od teraz na PlayStation 4 zagości cross-play, dzięki czemu gracze PS będą mogli mierzyć się z graczami z innych platform. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie po ten link.

Jutro dowiemy się jeszcze więcej na temat 6 sezonu, o czym z pewnością Was poinformujemy. Fortnite Battle Royale jest już dostępne za darmo na komputerach z systemem Windows i macOS, konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów