30 minut rozgrywki NieR: Automata i nowe informacje

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Na amerykańskim PlayStation Blog opublikowano ciekawy artykuł o NieR: Automata, do którego załączono prawie 30 minutowy gameplay. Zaprezentowano na nim różnorodność otwartego świata, walkę oraz zdradzono kilka istotnych informacji.

W NieR: Automata twórcy w dość unikalny sposób podeszli do życia i śmierci. Co prawda w grze sterujemy w grze androidem 2B, co znacznie ułatwiło im zadanie. Gdy w grze giniemy, pamięć i dane przesyłane są do nowego ciała, które jest gotowe do walki. Po powrocie do miejsca śmierci naszej poprzedniej wersji androida, możemy starać się pobrać jego ciało dla premii lub próbować je naprawić.

Po naprawie, reaktywowane ciało może nam pomóc w walce. Jednak gdy okaże się one zbyt uszkodzone, stary android może zacząć się buntować i stać się dla nas wrogo nastawiony.

Trzeba przyznać, że brzmi to całkiem fajnie.

NieR: Automata zadebiutuje 10 marca wyłącznie na PlayStation 4.

NieR: Automata – gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów