20XX już dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Łapcie za pady!

| | Przeczytasz w 1 minutę
20xx
20xx

20XX, platformowa gra akcji z elementami roguelike od wczoraj jest dostępna na Nintendo Switch oraz PlayStation 4. Dzisiaj natomiast tytuł zawitał na ostatnią platformę, konsolę Xbox One. Za produkcję odpowiedzialne są aż dwa studia: Batterystaple Games oraz Fire Hose Games. 20XX jest ich debiutancką produkcją, która na Steam zadebiutowała latem zeszłego roku.

Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem, co możemy wywnioskować po wysokim, wynoszącym aż 93% odsetku pozytywnych recenzji. Twórcy nie kryją inspiracji serią  Mega Man, na co wskazywać może chociażby szata graficzna. Podobieństwa widoczne są także w warstwie gameplayowej. 20XX solidnie przetestuje naszą zręczność w posługiwaniu się padem. Wersja konsolowa zawiera rozszerzenie w postaci: Hawk DLC Pack.

20XX – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów