20 minut z grą Anthem

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem

Gra Anthem, czyli produkcja przygotowywana przez ekipę BioWare, zdobyła dwie nagrody na tegorocznych targach E3. Tytuł został wyróżniony jako „Najlepsza gra akcji” oraz „Najlepsza gra na komputery PC”. Z tej okazji wydawca gry, czyli firma Electronic Arts, przygotowała niemal 20-miutowy fragment rozgrywki.

Film pokazuje misję rozgrywaną w kooperacji przez czterech graczy, pozwala docenić ogrom dostępnego świata w grze, podstawowe mechaniki walki oraz przybliża system umiejętności i wyposażenia. Możemy więc sprawdzić, tym razem na dość obszernym materiale wideo, jak tytuł ten prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem i podzielcie się swoimi wrażeniami na temat produkcji przygotowywanej przez kanadyjskie studio.

Anthem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku.

Anthem – fragmenty rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów