13 Sentinels: Aegis Rim wciąż żyje – Prologue Demo zapowiedziane w Japonii

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

13 Sentinels: Aegis Rim, najnowsza produkcja od studia VanillaWare, odpowiedzialnego m.in. za Odin Sphere czy Dragon’s Crown w listopadzie zeszłego roku ponownie została pozbawiona daty premiery. Wiele wskazywało na to, że twórcy napotkali dość poważne problemy podczas produkcji i tytuł raz jeszcze zapadnie się pod ziemię na kilka lat.

Jak się jednak okazuje, 13 Sentinels wciąż żyje i już wkrótce otrzyma w Japonii wersję demonstracyjną. Myk jest taki, że dostęp do niej dostaną wyłącznie osoby, które zakupią dowolny z czterech specjalnych pakietów. Jeden z nich, nazwany 13 Sentinels: Aegis Rim Music and Art Clips i wyceniony na 2980 yen (ok  $27) zawiera m.in. mini soundtrack na płycie CD oraz Art Book. W Prologue Demo japończycy będą mogli zagrać już 14 marca.  Twórcy udostępnili również kilka nowych zrzutów z gry, które zobaczycie poniżej.

13 Sentinels Aegis Rim Prologue 6

13 Sentinels: Aegis Rim – Najnowsze zrzuty:

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/vanillaware-13-sentinels-aegis-rim-prologue-demo-march-14-japan/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów