10 marca zadebiutuje magazyn Inside Xbox

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Inside Xbox
Inside Xbox

Microsoft ogłosił dzisiaj, że  już 10 marca zadebiutuje comiesięczny magazyn Inside Xbox. Ta data wyznacza więc początek zupełnie nowego sposobu przekazu najnowszych wiadomości i kontaktu z graczami.

Inside Xbox to transmisja na żywo, najświeższe informacje, rzut oka na tajemnice projektowania gier i świętowanie premier najbardziej ekscytujących gier miesiąca oraz nowych funkcji konsoli Xbox One. Magazyn będzie przede wszystkim okazją do zbliżenia się ze społecznością graczy i jeszcze lepszego kontakt z fanami.

Inside Xbox będzie można oglądać na wszystkich platformach, których możemy się spodziewać – Mixer.com/Xbox, YouTube.com/Xbox, Twitch.TV/Xbox i Facebook.com/Xbox.

Gospodarzami spektaklu będą takie osobistości jak Larry Hryb, Graeme Boyd, Jeff Rubenstein, Alex Hebert i Lydia Ellery. Nie zabraknie także wielu ciekawych gości.

W premierowym odcinku ekipa głownie skupi się na Sea of ​​Thieves, które zadebiutuje już 20 marca wyłącznie na konsoli Xbox One oraz na komputerach osobistych.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów