Sea of ​​Thieves – finalna beta już dostępna dla wszystkich

Sea Of Thieves
Sea Of Thieves

Firma Rare ogłosiła, że ​​ostateczna wersja beta gry Sea of ​​Thieves jest już dostępna na Xbox One i na PC. Tym razem testy są dostępna dla wszystkich graczy.

W najnowszym filmie deweloperów Sea of ​​Thieves, producent Joe Neate ogłosił że ​​wersja beta będzie działać do niedzieli i jest otwarta dla wszystkich graczy Xbox One i PC. Beta ma na celu sprawdzenie wytrzymałości serwerów.

Nową aktywnością w becie jest fort szkieletów w którym gracze mogą zdobyć wiele ciekawych przedmiotów. Sporo informacji na temat tego miejsca znajdziecie tutaj.

Neate podkreśla w filmie, że jest to nadal tylko wersja beta, więc należy się spodziewać problemów, które zespół rozwiąże przed oficjalnym uruchomieniem gry w tym miesiącu. Beta nie ma także ograniczeń jeśli chodzi o udostępnianie zrzutów ekranów i nagrywanie materiałów.

Poniżej znajduje się pełny film na temat nowej bety Sea of ​​Thieves. Gra zadebiutuje 20 marca na PC i Xbox One. Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass w Sea of ​​Thieves pograją za darmo.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading…

Loading…

0

Komentarze

komentarze

2b0750ba20d2447e57942200132ae32e.jpeg

Dark Souls Remastered – ogłoszono darmowy test sieciowy

Destiny 2

Destiny 2 – już niedługo aktualizacja 1.1.4 – 6 vs. 6 Crucible