Rocket League 2 – raczej nie powstanie mówi dyrektor Psyonix

Rocket League
Rocket League

Dyrektor Psyonix, Scott Rudi, ujawnił w wywiadzie, że studio nie planuje tworzenia Rocket League 2, ale skupia się na ciągłym wspieraniu istniejącej gry Rocket League i rozszerzaniu jej zawartości jeszcze bardziej.

W wywiadzie dla serwisu Gamespot , zapytany o potencjalną kontynuację Rocket League, Rudi ujawnił, że studio kontynuuje pracę nad istniejącym tytułem, mówiąc:

„Najlepiej robić grę jako usługę”.

Powiedział także, że nie miałby pojęcia, co zrobić w Rocket League 2, szczególnie że Rocket League wciąż jest popularne.

Stwierdził także:

„Największą wartością w naszej grze są fani. Wiele rzeczy, które robimy, skupiają się na utrzymywaniu ich zainteresowaniem produkcją. Najważniejsze co nas interesuje to  dobre wrażenia graczy, aby dobrze bawili się przez długie lata”.

Więc jeśli zastanawiasz się, kiedy może zostać wydana druga część Rocket League, raczej nie nastąpi to szybko (jeśli w ogóle). Ale dzięki temu w Lidze Rocket zawsze pojawiają się nowe treści, które pozwalają ludziom bawić się godzinami. Być może gdy nadejdą nowe konsole, zobaczymy coś nowego?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Komentarze

komentarze

Napisane przez Darek Ostrowski

Far Cry 5

Far Cry 5 z trybem fotograficznym

226b5523e99b036129449fb8fd6646f5.jpeg

Dante’s Inferno jest już kompatybilne z Xbox One – EA Access wzbogaci się o 5 nowych gier