Onrush jest dostępny na konsolach

Onrush
Onrush

Najnowsze wyścigi autorstwa Codemasters pt. Onrush są już dostępne na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Aby uczcić tę okazję, studio wydało nowy zwiastun, w którym zobaczysz wszystkie rodzaje wyścigów, w które będą mogli zagrać zawodnicy.

Trailer prezentuje samochody we wszystkich rodzajach wyścigów, a także podkreśla walory niektórych map i torów, na których gracze będą mogli się ścigać. Możesz zobaczyć także niektóre ze niszczycielskich zdolności i ruchów, których możesz użyć, by zlikwidować wrogów na torze i wskoczyć na pierwsze miejsce.

W sieci pojawiły się także pierwsze recenzje Onrush. Portal Gamerweb ocenił Onrush dość wysoko, bo na 8,5 (recenzja). Autor opinii twierdzi, że produkcja ma oryginalne tryby rozgrywki, jest dynamiczna i efektowna. Nie zawodzi także tryb single player.

Gra Onrush jest już dostępna do grania na PlayStation 4 i Xbox One. Zwiastun poniżej.

Onrush stanowi połączenie samochodowego szaleństwa z sieciowymi rozgrywkami rodem ze strzelanin FPP. Do rywalizacji na otwartych lokacjach przystępują dwa sześcioosobowe zespoły. Gracze zasiadają za kółkiem pojazdów reprezentujących osiem różniących się atrybutami klas, a w tej rywalizacji ważniejsze od przekroczenia mety jest wykonanie celu takiego jak robienie trików, niszczenie wrogich pojazdów czy przejeżdżanie przez bramki i zbieranie punktów dla drużyny. – źródło.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Komentarze

komentarze

Napisane przez Darek Ostrowski

9f7ebc4b79df1f5325d0b9fc5c2b7e4b.jpeg

Aktualizacja Star Wars Battlefront 2 „Night on Endor” Pozwala grać jako Ewok

Forza Horizon

Studio Forza Horizon może zostać przejęte przez Microsoft