Fallout 76 – gracze z niskim poziomem nie będą musieli się martwić o walkę PvP

Fallout 76
Fallout 76

Todd Howard ujawnił w wywiadzie, że gracze, którzy nie ukończyli poziomu 5 w Falloucie 76, nie będą musieli się martwić, że zostaną zabici w scenariuszach PvP. Kiedy zaczynasz grę po raz pierwszy, możesz trochę odpocząć i rozbudować swoje możliwości zanim rozpoczniesz starcia z innymi graczami.

W wywiadzie z Multiplayer.it , zapytany o to, jak Bethesda powstrzyma spawnujących zabójców poza skarbcem, Howard odpowiedział:

„Jest kilka sztuczek, które wdrażamy, aby uniemożliwić innym graczom robienie dokładnie tych rzeczy, które opisujesz. Na przykład, w tej chwili nie możesz zabić gracz, dopóki nie osiągnie poziomu 5. „

Howard dodaje jednak, że może to być funkcja, która zmieni się w przyszłości w zależności od tego, jak sprawy potoczą się w nadchodzących miesiącach. Studio może zdecydować o usunięciu tej cechy, aby dać graczom całkowitą wolność w świecie.

Jeśli jesteś kimś, kto całkowicie nienawidzi gry z innymi graczami i chcesz po prostu klasycznej wersji single player, z przyjemnością usłyszysz, że jednym z długoterminowych planów studia jest posiadanie serwerów gdzie możesz zagrać samemu lub, alternatywnie, jeśli chcesz po prostu grać z określoną grupą przyjaciół, prywatne serwery też mogą pojawić się przyszłości. W tej chwili żadna z tych rzeczy nie będzie obecna w świecie gry.

Fallout 76 zostanie wydany na PlayStation 4 i Xbox One 16 listopada. Poniżej znajdziesz kilka najnowszych filmów o tej grze:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Komentarze

komentarze

Napisane przez Marek Sosnowski

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 – mało prawdopodobne, aby gra odniósła taki sukces, jak GTA 5, mówi prezes Take-Two

Assassin’s Creed Liberation Hd

Assassin’s Creed Liberation HD i Ghost Recon: Advanced Warfighter są teraz dostępne na Xbox One