Skybound Games ‏dokończy ostatni sezon The Walking Dead od Telltale Games

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Walking Dead The Final Season
The Walking Dead The Final Season

Po tym jak trzy tygodnie temu Telltale Games ogłosiło masowe zwolnienia pracowników, gracze zastanawiali się co z przyszłymi projektami studia. Czarne chmury zawisły nie tylko nad zapowiedzianymi produkcjami, ale nawet nad już rozpoczętym, finałowym sezonem flagowej serii studia – The Walking Dead. Szybko okazało się, że szanse na ukończenie gry przez amerykańską firmę są znikome.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu. Dzisiaj, za pośrednictwem Twittera, studio Skybound Games ogłosił, że dokończy ostatni sezon kultowej serii o chodzących trupach. Więcej szczegółów poznany już niebawem.


Firma Skybound to nie tylko twórca i wydawca gier, ale również komiksów i seriali, w tym także w uniwersum The Walking Dead. Zdaje się więc, że dzieło Telltale Games nie mogło trafić w lepsze ręce. Możemy więc mieć nadzieję na godne zwieńczenie cyklu przygód Clementine.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów