QUIZ: Czy na pewno znasz serię Halo? Pytania związane z Halo Wars 2 i nie tylko…

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Premiera Halo Wars 2 już za pasem dlatego warto sprawdzić swoją wiedzę o uniwersum gry. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny quiz związany z Master Chiefem i nie tylko. Niektóre pytania mogą być dość trudne, ale fani powinni sobie z nimi poradzić. Jak zawsze – 10 pytań, 4 odpowiedzi, z których oczywiście tylko jedna jest poprawna. Dacie radę zdobyć 10/10?

Najnowsza odsłona Halo Wars 2 zadebiutuje już 21 lutego na komputerach PC oraz konsoli Xbox One. Producentem gry jest studio Creative Assembly, znane m.in. z serii gier strategicznych Total War.

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Sprawdź swoją wiedzę na temat gier z serii Halo Mój wynik to %%score%%/%%total%%.
0 / 10

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. easy pisze:

    9/10 – w miarę łatwe pytanka. Musicie się postarać bardziej i zrobić coś trudniejszego. Miałem problem jedynie z pytaniem o zbroję.

    • Tomek Piotrowski pisze:

      Challenge Accepted. Postaram się stworzyć znacznie trudniejszy quiz. Już mam pomysł na coś o Silent Hill albo może Zelda???

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów