Gry z serii Final Fantasy zapowiedziane na Xbox One i Nintendo Switch

| @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ff Legacy
Ff Legacy

Final Fantasy od dłuższego czasu z pewnością kojarzyło wam się wyłącznie z konsolami Sony, tym razem wiele starszych części w nowej szacie graficznej pojawi się na Xboksie One i Nintendo Switch.

W skład zapowiedzianych tytułów wchodzą:

W chwili obecnej każda z zapowiedzianych gier jest dostępna na PlayStation 4 i gracze nie spodziewali się ich zapowiedzi na inne platformy.  Z pewnością użytkownicy Xboksa One i Nintendo Switch będą mieli nie lada gratkę ogrywając każdy z tytułów. Podobno fani konsol Microsoftu niejako domagali się dostępności świetnych jRPG w wykonaniu Sqaure Enix, a ich zapowiedź pokazuje, że zieloni słuchają swoich fanów.

Premier gier z serii Final Fantasy na konsolach Microsoftu i Nintendo możemy się spodziewać dopiero w przyszłym roku. Wszystkie zapowiedzi związane z marką zobaczycie w naszym podsumowaniu Nintendo Direct pod tym linkiem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Abonament Xbox Live Gold za 1 zł https://t.co/hzQwnDciwH https://t.co/MRSwHbK9X4
Czarny Piątek w Xbox Store – poznaliśmy pierwsze gry objęte wyprzedażą https://t.co/E1TplDnp4H https://t.co/1SQFZYUEiL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch