Demo Sense – 预感 的 预感: A Cyberpunk Ghost Story dostępne na Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sense
Sense

Sense – 预感 的 预感: A Cyberpunk Ghost Story, które odniosło wielki sukces podczas kampanii na Kickstarter, zadebiutuje w 2020 roku.

Gra zaoferuje wciągającą opowieść, łącząca w sobie cyberpunk i tradycyjny kantoński folklor, przywracając przy tym horror do jego korzeni.

Sense inspirowane jest takimi klasykami gatunku jak Clock Tower i Fatal Frame. Fabuła gry rozgrywa się w Neo Hong Kongu w 2083 roku, gdzie młoda kobieta o imieniu Mei Lin Mak zostaje wciągnięta w serię przedziwnych wydarzeń. Kiedy zacznie zgłębiać pewną odwieczną zagadkę, Mei będzie musiała zakwestionować swoje postrzeganie rzeczywistości i zaufanie do cybernetycznych oczu. W oświetlonych światłami neonów ruinach Chong Sing Apartments kryje się krwawa tajemnica. Jeśli istnieje jakakolwiek nadzieja na ucieczkę od tego koszmaru, Mei Lin musi poznać opowieści o 14 zagubionych duszach i odkryć prawdę o swojej rodzinnej klątwie.

Gra ma się ukazać w edycji na PC, Mac, Linux oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Wersja demo Sense – 不祥的预感: A Cyberpunk Ghost Story jest już dostępna na platformie Steam. Jeśli lubicie horrory, musicie koniecznie wypróbować.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów