Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Demo Sense – 预感 的 预感: A Cyberpunk Ghost Story dostępne na Steam

Sense
Sense

Sense – 预感 的 预感: A Cyberpunk Ghost Story, które odniosło wielki sukces podczas kampanii na Kickstarter, zadebiutuje w 2020 roku.

Gra zaoferuje wciągającą opowieść, łącząca w sobie cyberpunk i tradycyjny kantoński folklor, przywracając przy tym horror do jego korzeni.

Sense inspirowane jest takimi klasykami gatunku jak Clock Tower i Fatal Frame. Fabuła gry rozgrywa się w Neo Hong Kongu w 2083 roku, gdzie młoda kobieta o imieniu Mei Lin Mak zostaje wciągnięta w serię przedziwnych wydarzeń. Kiedy zacznie zgłębiać pewną odwieczną zagadkę, Mei będzie musiała zakwestionować swoje postrzeganie rzeczywistości i zaufanie do cybernetycznych oczu. W oświetlonych światłami neonów ruinach Chong Sing Apartments kryje się krwawa tajemnica. Jeśli istnieje jakakolwiek nadzieja na ucieczkę od tego koszmaru, Mei Lin musi poznać opowieści o 14 zagubionych duszach i odkryć prawdę o swojej rodzinnej klątwie.

Gra ma się ukazać w edycji na PC, Mac, Linux oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Wersja demo Sense – 不祥的预感: A Cyberpunk Ghost Story jest już dostępna na platformie Steam. Jeśli lubicie horrory, musicie koniecznie wypróbować.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement