Halo Wars: Definitive Edition – gra dostępna jest od dziś jako oddzielna produkcja

Gra kosztuje 74,99 zł i działa w programie Xbox Play Anywhere

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Od dziś istnieje możliwość zakupienia oddzielne odświeżonej strategii Halo Wars: Definitive Edition. Wcześniej gra była dostępna jedynie w zestawie z najnowszą częścią Halo Wars 2: Ultimate Edition (recenzja).

Wydanie z ulepszoną grafiką, nowymi osiągnięciami oraz wszystkimi DLC jakie zostały stworzone do oryginalnej wersji, zostało wycenione w cyfrowym sklepie Microsoftu na 74,99 zł. Produkcja obsługuje Xbox Play Anywhere, co oznacza to, że raz kupioną grę można uruchomić zarówno na konsoli Xbox One jak i komputerze z systemem operacyjnym Windows 10. Ułatwione jest również przerzucanie zapisów rozgrywki między platformami. Grać będzie można praktycznie wszędzie i to za darmo.

Fabuła Halo Wars: Definitive Edition toczy się w roku 2531, czyli przed wydarzeniami z gry Halo: Combat Evolved. Historia zaczyna się od momentu, gdy pod komendą kapitana Cuttera i statku Spirit of Fire, UNSC odkrywa tajemniczy artefakt Prekursorów, w wyniku czego dochodzi do pierwszych starć ze Sprzymierzonymi i upadku planety Harvest.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y