Gra Beholder debiutuje dzisiaj na półkach sklepowych

Świetna gra już za jedyne 39,99 zł.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Wydawnictwo Techland wypuściło dzisiaj do sprzedaży, pudełkową edycję gry Beholder. Jest to świetnie przyjęta przez recenzentów i graczy produkcja niezależna od studia Warm Lamp Games, które swoją siedzibę ma w dalekiej Syberii.

W grze wcielimy się w zarządce budynku mieszkalnego, który jest aparatczykiem w totalitarnym systemie. Naszym zadaniem jest zdobywać informację o mieszkańcach. Balansując na granicy moralności musimy się zdecydować, czy donosić, podsłuchiwać i szantażować, a może podjąć ryzyko i dbać o bezpieczeństwo i prywatność lokatorów.

Gra debiutowała w listopadzie zeszłego roku na platformie Steam, gdzie cieszy się olbrzymią popularnością. Sukces sprzedażowy zaowocowało także licznymi nagrodami od znaczących serwisów. IGN uznał Beholder za przygodową grą roku, a podczas tegorocznej imprezy Game Connection docenili go także deweloperzy, przyznając główne wyróżnienia w kategoriach: „Najlepsza gra niezależna” oraz „Najbardziej kreatywna i oryginalna”.

Pudełkowe wydanie Beholder debiutuje na naszym rynku z polską lokalizacją w cenie 39,90 zł.

Beholder – zwiastun pudełkowej edycji

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y