StarCraft Anthology – za darmo

Gra jest udostępniona za darmo dla wszystkich

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Blizzard Entertainment ciągle pracuje nad odświeżeniem sławnej gry strategicznej StarCraft. Nowa wersja zatytułowana StarCraft: Remastered będzie poprawiona zarówno w warstwie graficznej jak i audio. Według zapewnień deweloperów „W StarCraft Remastered zachowaliśmy wszystko to, za co kochacie StarCrafta, ale ulepszyliśmy całą resztę.” Do gry zostanie dodane osiem nowych języków, oczywiście, nie zabraknie wśród nich polskiego.

W oczekiwaniu na wydanie odświeżonej wersji warto ograć klasyka, który od dziś dostępny za darmo dla wszystkich graczy. Jeśli chcecie pobrać StarCraft Anthology wystarczy, że wejdziecie na tą stronę: https://eu.battle.net/shop/en/product/starcraft.

Gra zawiera podstawkę, dodatek  Brood War oraz najnowszy patch z numerem 1.18. Produkcja jest w angielskiej wersji językowej.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y