Namco Bandai zarejestrowało nowy znak towarowy – Pac-Man Maker

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Namco Bandai zarejestrowało nowy znak towarowy w Europie – „Pac-Man Maker„. Na razie nie wiadomo nic konkretnego o nowej produkcji, ale wiele osób podejrzewa, że będzie to coś podobnego do gry Nintendo Super Mario Maker. Jeśli te domysły okazałby się prawdziwe, w ręce graczy zostałby udostępniony zaawansowany edytor leveli. Pac-Man to ciekawe uniwersum w którym można byłoby stworzyć wiele ciekawych i oryginalnych plansz.

Pac-Man to komputerowa gra zręcznościowa stworzona przez przedsiębiorstwo Namco, wydana po raz pierwszy w 1980 roku. Początkowo została stworzona tylko na automaty do gier, stopniowo zostawała konwertowana na platformy: Atari 2600, Commodore 64, Intellivision, Sega Game Gear, NES, SNES, Gameboy, PC i inne. Obecnie gry z tej serii podbijają głównie rynek mobilny, a w samym Google Play można znaleźć ponad 6 różnych produkcji autorstwa Namco Bandai.

Źródło: Videogamer

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y