Gra Reservoir Dogs: Bloody Days zadebiutuje w maju na platformie Steam

Gra inspirowana jest filmem Quentina Tarantino z 1992 roku zatytułowanym Wściekłe Psy.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Reservoir Dogs: Bloody Days lub jak to woli Wściekłe psy: Krwawe dni, to najnowsza produkcja studia Big Star Games. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że tytuł zadebiutuje na platformie Steam 18 maja i z tej też okazji możemy obejrzeć filmowy zwiastun gry.

Reservoir Dogs: Bloody Days to produkcja inspirowana wielki przebojem kinowym Quentina Tarantino, w którym główne role zagrali: Harvey Keitel, Tim Roth, Steve Buscemi, Michael Madsen oraz sam Quentin Tarantino.

W grze kierujemy działaniami sześciu kryminalistów biorących udział w napadzie na bank. Gdy któryś z nich polegnie, możemy cofnąć czas i opracować strategię napadu tak, by żadnemu z gangsterów nie stała się krzywda.

Wściekłe psy: Krwawe dni zadebiutują w maju tylko na PC, ale do końca roku gra ma się ukazać również w wersji na konsolę Xbox One.

Zwiastun Reservoir Dogs: Bloody Days

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y