Torment: Tides of Numenera – pierwszy popremierowy patch

Studio inXile ulepsza Torment: Tides of Numenera na konsolach oraz PC

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 min.

Torment: Tides of Numenera całkiem dobrze przyjął się wśród graczy i recenzentów, czego dowodem są dobre oceny w sieci. Od premiery minęło 1,5 miesiąca, ale dopiero teraz dostajemy pierwszego patcha. Poprawka, która jest już dostępna na wszystkich platformach, wnosi m.in. szereg usprawnień w rozgrywce, zadaniach i konwersacjach, interfejsie użytkownika, oprawie dźwiękowej, grafice oraz stabilności kodu.

Od czasu premiery Torment: Tides of Numenera pracowaliśmy bardzo ciężko, aby oczyścić grę z błędów, które wskazywała społeczność zgromadzona wokół gry oraz media. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać na wszystkich platformach, co pozwoli fanom Tormenta czerpać jeszcze większą przyjemność z gry. – komentuje szef studia InXile, Brian Fargo.

Torment: Tides of Numenera – patch na konsole [wideo]

 

Dawid bardzo dobrze ocenił nowego Tormenta – całość recenzji przeczytacie tutaj, a poniżej krótki kawałek:

Co prawda czas rozrywki został skrócony, ale dzięki temu grając w Torment: Tides of Numenera ani chwili się nie nudziłem. Rozgrywka jest wciągająca, bohaterowie ciekawi, wyborów masa, a przy tym rzeka tekstu i brak walk, w których jesteśmy zmuszeni uczestniczyć.

Dajcie znać w komentarzach jak wam podobał się Torment: Tides of Numenera.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y