W Rocket League grało już 30 milionów graczy

Świetny wynik produkcji autorstwa Psyonix

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Sukcesu jaki osiągnęło Rocket League (recenzja) nie spodziewali się nawet sami twórcy. Gra debiutowała na trzech platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Począwszy od premiery w produkcję autorstwa Psyonix zagrało już 30 milionów graczy! Dla gier Indie osiągnięcie takiego wyniki zawsze jest dużym sukcesem, ale w przypadku Rocket League, to tylko wisienka na torcie.

Ważne, aby pamiętać, że nie oznacza to 30 milionów sprzedanych egzemplarzy, ponieważ liczba obejmuje również konta gości i osoby, które współdzielą ze sobą zakupioną grę.

Rocket League to futurystyczna gra sportowa, w której drużyny złożone z opancerzonych pojazdów wyposażonych w silniki rakietowe, rywalizują ze sobą na boisku w grę opierającą się na uproszczonych zasadach piłki nożnej. Tytuł głównie skupia się na rozgrywce sieciowej oraz kooperacyjnej. Deweloperzy rozważają w przyszłości także edycję na Nintendo Switch.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y