Guardians of the Galaxy: The Telltale Serie – premierowy zwiastun

Pierwszy epizod już 18 kwietnia

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Pierwszy epizod Guardians of the Galaxy: The Telltale Serie pt. Tangled Up in Blue zadebiutuje już 18 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One, komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Cała rozgrywka została podzielona na 5 części, a premierowy zwiastun pierwszej z nich możecie obejrzeć poniżej.

Głównym bohaterem jest Star-Lord, którego w filmie grał aktor Chris Pratt. Jednak on jak i jego koledzy znani z produkcji kinowych Marvela, nie brali udziału w tworzeniu gry. W cyfrowej wersji Strażników Galaktyki nie zabraknie oczywiście znanych bohaterów z filmu takich jak: Gamor, Rocket, Drax i Groot.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Serie zwiastun premierowy

  • PS4MR

    Ale w recenzjach zaczyna już dostawać po tyłku. Telltale powinno już sobie dać spokój z kolejnymi tytułami i zakończyć z klasą te które rozpoczęli. Na The Wolf Among Us 2 czekam już niemal cztery lata.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y