Call of Duty: Black Ops II we wstecznej kompatybilności Xbox One

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Major Nelson na swoim kanale Twittera poinformował o kolejnej grze dodanej do wstecznej kompatybilności Xbox One. Tym razem lista wzbogaciła się o bardzo wyczekiwany tytuł Call of Duty: Black Ops II.

Call of Duty: Black Ops II to gra z gatunku first-person shooter, stworzona przez Treyarch i wydana 13 listopada 2012 przez Activision. Akcja tytułu rozgrywa się w 2025 roku. Świat stoi na skraju kolejnej wojny, tym razem z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki. Po przeciwnych stronach stają Stany Zjednoczone oraz Chiny, które toczą spory o surowce niezbędne do produkcji drogiej elektroniki, oraz do wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Grupa terrorystów pod wodzą Raula Menendeza stara się wykorzystać napięcie między największymi potęgami militarnymi do osiągnięcia własnych celów.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g