Nintendo Direct – zobaczymy Splatoon 2 oraz ARMS

W co pogramy na Nintendo Switch po Zeldzie?

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct. Wydarzenie ma skupić się przede wszystkim nad dwiema grami nadchodzącymi na konsolę Nintendo Switch. Mowa tu oczywiście o Splatoon 2 oraz ARMS. Nie zabraknie również tematów związanych z nadal bardzo popularną konsolą Nintendo 3DS. Pokaz odbędzie się w środę 13 kwietnia o godzinie 24:00. Transmisję będzie można oglądać na kanale Twitcha.

Splatoon 2 podobnie jak pierwowzór będzie kolorową strzelanką nastawioną głównie na sieciowe potyczki. Ponownie kierować będziemy kierować Inklingami, które naparzają do siebie bronią na farbę. Natomiast ARMS to gra bokserska gdzie kierujemy postaciami, które mają rękawice umieszczone na długich sprężynach. Gra stawia na pojedynki 1 vs. 1 na małych arenach.

Źródło: Dualshockers

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g