Beat Cop trafi do pudełek już 30 marca

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Za sprawą Wydawnictwa Techland, Beat Cop, jedna z najbardziej oczekiwanych polskich produkcji niezależnych, trafi do pudełek. Gra zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej, będzie dostępna od 30 marca w edycji na PC.

Tytuł rzuca gracza na ulice Nowego Jorku, a konkretnie dzielnicy Brooklyn. Jako wrobiony w morderstwo były detektyw Jack Kelly musimy odkryć prawdę i oczyścić swoje imię. Od tej pory gracz staje się szeregowym policjantem. Naszą codziennością są mandaty, drobne wykroczenia i patrolowanie ulic. Unikalnymi elementami gry jest nieliniowa fabuła z wieloma zakończeniami, a także klimat nawiązujący do filmów i seriali policyjnych z lat 80-tych takich jak „Miami Vice” czy „Kojak”. Dodatkowo sarkazm i czarny humor wylewający się z dialogów oraz nadająca charakteru pikselowa oprawa dopełniają całości.

Wydawnictwo Techland znane jest z bogatych pudełkowych edycji w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej będzie również w przypadku Beat Cop. W cenie 59,99 oprócz samej gry dostaniemy:

  • Drukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia);
  • Plakat;
  • Panoramę Brooklynu.

Oto najnowszy zwiastun Beat Cop

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g