Techland wyda na polskim rynku grę Persona 5

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Persona 5 zostanie w Polsce wydana przez firmę Techland w wersji na konsole PlayStation 4. Nowa odsłona serii japońskich RPG dostępna będzie w na naszym rynku od 4 kwietnia bieżącego roku.

Persona 5 opowiada o grupie niespokojnych licealistów, wiodących podwójne życie. Pierwszym jest szkolna codzienność, drugim – fantastyczne przygody. Bohaterowie potrafią bowiem wnikać w ludzkie serca. Źródłem niecodziennej mocy jest Persona – koncepcja z nauk Carla Gustava Junga, oznaczająca kompromis między jednostką a społeczeństwem i maskę, jaką człowiek przybiera na użytek społeczny. Bohaterowie zdają sobie sprawę, że społeczeństwo zmusza ludzi do noszenia masek w celu ukrycia słabości. Jednak tylko konfrontacja z samym sobą pozwoli obudzić w nich siłę niezbędną do pomocy potrzebującym.

Gra debiutowała w Japonii we wrześniu ubiegłego roku w edycji na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4. Na rynku europejskim ukaże się jedynie w wersji na najnowszą konsolę Sony.

  • Tomek Piotrowski

    Świetna wiadomość. Z tego co się orientuję o wersji na PS3 cicho. Fajnie że będzie szansa grać w ten tytuł dokładnie w tym samym czasie co reszta europejskich fanów. Swoją drogą mocno polecam bo na SMT jeszcze się nie zawiodłem.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g