Furi otrzyma w marcu dodatek na PlayStation 4 i PC

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Francuskie studio The Game Bakers, poinformowało dzisiaj, że ekskluzywny dodatek do gry Furi, dostępny dotąd wyłącznie dla posiadaczy konsoli Xbox One, zmierza na PC i PlayStation 4.

DLC zatytułowane One More Fight, wprowadza nowego bossa oraz arenę i będzie dostępne na PC i PS4 w marcu tego roku. Wraz z dodatkiem wydana zostanie także łatka, która poprawi drobne błędy, doda nowe funkcje oraz alternatywny system sterowania.

Furi to jedna z najlepszych zeszłorocznych gier indie. Produkcja zadebiutowała na komputerach osobistych i PlayStation 4 w lipcu. Posiadacze konsoli Xbox One musieli czekać na premierę aż do grudnia, ale otrzymali za to bogatszą edycję.

Jeśli nie graliście jeszcze w Furi, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna i lektury naszej recenzji, którą możecie przeczytać tutaj.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

ROKH zadebiutuje w early access już 16 maja - https://t.co/PHNVoUabBt https://t.co/hci0EapmmO
Rekord w speedrunie Dark Souls 3 pobity - https://t.co/rbjlWZNMj0 https://t.co/Rha2aLBHUO
Horror Inner Voices zadebiutuje 10 maja na platformie Steam - https://t.co/2tWMsMZGOa https://t.co/Fcd9Kxu2Qz