Tydzień darmowej rozgrywki sieciowej na PlayStation 4

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Sony otwiera swe serce na graczy z niewykupioną usługą PlayStation Plus. W dniach od 17 do 23 lutego do rozgrywki sieciowej na konsoli PlayStation 4, nie będzie wymagany aktywny abonament. Tego typu dobroczynność ma oczywiście przypomnieć graczom, co tracą nie inwestując w PS Plus.

PlayStation 4 jest pierwszą konsolą Sony, która wymaga wykupionego abonamentu by grać przez sieć. W poprzedniej generacji jego abonenci otrzymywali darmowe gry, zaś zmagania online były bezpłatne. Sony nie straci zbyt wiele spuszczając na tydzień serwery z łańcucha, ale również niewiele na tym zyska. To co może przyciągnąć graczy do usługi PlayStation Plus, to atrakcyjna oferta darmowych gier dla jej subskrybentów. Niestety w tej kwestii Japończycy od miesięcy nie radzą sobie najlepiej.

  • Paweł Grzegorczyk

    Ale to rozumiem, że tym którzy plusa mają wykupionego przedłuża się czas trwania usługi?

  • Anonim

    Fajna akcja, ale szkoda, że nie można dodawać w tym okresie gier z ps plus

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Długo oczekiwany zwiastun filmu Liga Sprawiedliwości - https://t.co/WfOhrFb4Bm https://t.co/BvOCQDDewJ
Quiz: Sprawdź swoją wiedzę na temat konsol - https://t.co/GHW8Se6j0L
Łapcie grę. Tym razem kod Steam :) https://t.co/vutkAq9bMN