Trzeci sezon serialu Outlander już we wrześniu

| | Przeczytasz w 1 min.

Stacja Starz i Sony Pictures Television ogłosiły, że nominowany do Złotych Globów serial Outlander, powróci na mały ekran z trzecim sezonem już we wrześniu tego roku. Będzie liczył 13 odcinków i rozpocznie się miesiąc później niż sezon drugi. Twórcą serialu jest Roland D. Moore. Jest on adaptacją powieści Obca autorstwa Diany Gabaldon. Akcja trzeciego sezonu będzie oparta na trzeciej z ośmiu powieści pod tytułem Podróżniczka.

Produkcja nowego sezonu rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku a zakończy w czerwcu tego roku. W marcu plan zdjęciowy zostanie przeniesiony ze Szkocji do Cape Town w Południowej Afryce. Historia sezonu trzeciego rozpoczyna się w momencie powrotu Claire do 1948 roku. Będąc w ciąży z dzieckiem Jamie’go, musi się zmagać nie tylko z nieoczekiwanym powrotem do poprzedniego życia ale również spotkaniem pierwszego męża Franka.

W rolach głównych ponownie zobaczymy Caitrione Balfe i Sama Heughana. Premiera serialu Outlander sezon trzeci przewidziana jest we wrześniu tego roku na kanale telewizyjnym Starz.

Źródło: deadline.com/

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Premierowy zwiastun What Remains of Edith Finch - https://t.co/gQhZYAMO9X https://t.co/SDDHuTlgfO
Cities Skylines - Xbox One Edition - recenzja - https://t.co/pMUYphYQiY
Nowy zwiastun Injustice 2 - Brainiac atakuje po raz drugi - https://t.co/xi54yXMRXF https://t.co/9RyqfeoPMK