Tom Clancy Ghost Recon: Wildlands otwarta beta wystartuje w lutym

Zamknięta beta Tom Clancy Ghost Recon: Wildlands odbyła się kilka tygodni temu. W czasie jej trwania Ubisoft udostępnił region Itacua. Jeśli nie mieliście okazji przetestować wtedy gry, nie martwcie się. Pomiędzy 23, a 27 lutym odbędą się kolejne beta testy tym razem otwarte dla wszystkich!

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – wrażenia z zamkniętej bety

Prawdopodobnie w czasie tego otwartego wydarzenia otrzymamy możliwość zwiedzenia kolejnej lokacji dostępnej w grze. Chodzi tu o zaśnieżony region Montuyoc.

Akcja Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands rozgrywa się w Boliwii, a gracz pokieruje grupą żołnierzy, która stanie do walki z kartelem narkotykowym. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon tej serii – autorzy postawili na otwarty świat. Bawić się można wspólnie z trzema znajomymi (łącznie 4 graczy).

Gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands ma ukazać się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na komputerach osobistych.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – otwarta beta już w lutym!

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Damian Stefański

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Usługa EA Access wzbogaci się o kolejną grę - https://t.co/0OjU8dRwEk @eapolska
Deals with Gold - Grand Theft Auto V, Forza, Call of Duty - https://t.co/gjpI9azcfV
NieR: Automata - trofea zostały ujawnione - https://t.co/9WRlpP3Te4