Mel Gibson i John Lithgow w obsadzie sequela filmu Tata kontra tata?

Jak podaje Deadline, Paramount Pictures namawia Mela Gibsona (Braveheart – Waleczne Serce) i Johna Lithgowa (Księgowy) do zagrania w sequelu filmu Tata kontra tata z 2015 roku. Film przy stu milionowym budżecie zarobił ponad 240 milionów dolarów. To była tylko kwestia czasu, kiedy plany nakręcenia kontynuacji filmu wejdą w życie.

W sequelu ponownie zobaczymy Marka Wahlberga (Transformers: Ostatni Rycerz) w roli ojca, Dusty’ego Mayrona i Willa Ferrella (Zoolander) wcielającego się w postać ojczyma dzieci Dusty’ego, Brada Whitakera.

W sequelu bohaterowie wspólnymi siłami próbują zorganizować idealne święta dla swoich dzieci. Do konfliktu dochodzi w momencie pojawienia się ojców obu panów. W roli ojca Wahlberga prawdopodobnie zobaczymy Mela Gibsona, w postać ojca Ferrella wcieli się John Lithgow. Swoje role powtórzą również Linad Cardellini, Owen Vaccaro i Scarlett Estevez.

Zdjęcia do filmu Tata kontra tata 2 mają trwać od marca do maja tego roku.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Sylwia K.

Źródło: deadline.com/


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Usługa EA Access wzbogaci się o kolejną grę - https://t.co/0OjU8dRwEk @eapolska
Deals with Gold - Grand Theft Auto V, Forza, Call of Duty - https://t.co/gjpI9azcfV
NieR: Automata - trofea zostały ujawnione - https://t.co/9WRlpP3Te4