Gwiazda filmu Doktor Strange w telewizyjnej adaptacji powieści Dziecko w czasie

| | Przeczytasz w 1 min.

Benedict Cumberbatch powraca z dużego ekranu do telewizji. Aktor ma zagrać w najnowszej koprodukcji Masterpiece dla BBC, Pinewood Television oraz SunnyMarch TV. Film ma być telewizyjną adaptacją  powieści Dziecko w czasie, autorstwa brytyjskiego pisarza Iana McEwana.

Benedict Cumberbatch wcieli się w postać pisarza książek dla dzieci, Stephena Lewisa, który musi się zmierzyć z nagłą utratą córeczki Kate. Jest to niezwykle szczera i poruszająca historia utraty dziecka przez rodziców i w jak destrukcyjny sposób to wydarzenie wpływa na małżeństwo.

Reżyserem filmu ma być Julian Farino. Cumberbatch zagra rolę główną oraz obejmie stanowisko producenta wykonawczego filmu. Aktor już wcześniej zagrał w filmowej adaptacji powieści McEwana po tytułem Pokuta z 2007 roku.

Źródło: variety.com/

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

ROKH zadebiutuje w early access już 16 maja - https://t.co/PHNVoUabBt https://t.co/hci0EapmmO
Rekord w speedrunie Dark Souls 3 pobity - https://t.co/rbjlWZNMj0 https://t.co/Rha2aLBHUO
Horror Inner Voices zadebiutuje 10 maja na platformie Steam - https://t.co/2tWMsMZGOa https://t.co/Fcd9Kxu2Qz