Gwiazda filmu Doktor Strange w telewizyjnej adaptacji powieści Dziecko w czasie

Benedict Cumberbatch powraca z dużego ekranu do telewizji. Aktor ma zagrać w najnowszej koprodukcji Masterpiece dla BBC, Pinewood Television oraz SunnyMarch TV. Film ma być telewizyjną adaptacją  powieści Dziecko w czasie, autorstwa brytyjskiego pisarza Iana McEwana.

Benedict Cumberbatch wcieli się w postać pisarza książek dla dzieci, Stephena Lewisa, który musi się zmierzyć z nagłą utratą córeczki Kate. Jest to niezwykle szczera i poruszająca historia utraty dziecka przez rodziców i w jak destrukcyjny sposób to wydarzenie wpływa na małżeństwo.

Reżyserem filmu ma być Julian Farino. Cumberbatch zagra rolę główną oraz obejmie stanowisko producenta wykonawczego filmu. Aktor już wcześniej zagrał w filmowej adaptacji powieści McEwana po tytułem Pokuta z 2007 roku.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Sylwia K.

Źródło: variety.com/


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Usługa EA Access wzbogaci się o kolejną grę - https://t.co/0OjU8dRwEk @eapolska
Deals with Gold - Grand Theft Auto V, Forza, Call of Duty - https://t.co/gjpI9azcfV
NieR: Automata - trofea zostały ujawnione - https://t.co/9WRlpP3Te4